Silver Freedom: křeček syrský: chov mláďat a druhá šance nechtěným křečkům

Podmínky prodeje

 • Každé mládě odchází do nového domova okolo 5.týdne věku.
 • Mláďata jsou určena pouze jako mazlíčci do dobrých podmínek- NIKOLIV jako krmivo!!!
 • Každé mládě dostane Výpis předků, kde je možné dohledat předky mláděte. 
 • Chováme pouze na zdravých jedincích se známým původem (PP, VP), takže máte jistotu, že rodiče mláděte nejsou sourozenci, jak tomu často bývá ve zverimexech či u "chovatelů", kteří kryjí na všem bez rozdílu.
 • K chovu vybíráme zdravé, typově pěkné jedince v odpovídajícím zdravotním stavu, povahově bezproblémové a zajisté dostatečně velké a staré. 
 • Všechna mláďata půjdou do nového domova zvyklá na každodenní kontakt s člověkem, na děti i přítomnost psa a samozřejmě na běžný ruch domácnosti. 
 • Je pro nás důležité a samozřejmostí, že mláďata budou vždy hodná, milá a komunikativní, takže budou skvělými mazlíčky pro děti i dospělé.

Podmínky prodeje

 1. minimální velikost ubikace je nejméně 50cm x 30cm x 30cm  pro jednoho křečka, ale doporučuji alespoň okolo 80 cm, jelikož křeček je aktivní tvor (převážně v noci) a ve volné přírodě naběhá denně několik km, proto doporučuji mít v ubikaci pro křečka odpovídající kolotoč (=> pravidlo- kolotoč raději větší než menší,doporučuji kolečko Trixie 28 cm), pokud již máte jiný dostatečně velký kolotoč, ale nemá pevnou nášlapnou plochu, vypleťte jej kusem kartonu.
 2. mějte prosím na paměti že se křeček syrský NESNESE S DRUHÝM KŘEČKEM, proto je nutné chovat každého zvlášť, jinak by to mohlo dopadnout tragicky! 1 křeček = 1 klec!
 3. rezervaci křečka udělám pouze zájemci staršímu 15 let, pokud Vám 15 let ještě nebylo, poproste rodiče nechť mě kontaktují a určitě se domluvíme :-)
 4. křeček není hračka pro děti, je to inteligentní malé zvířátko, které má své potřeby a nároky na spokojený život !
 5. budu ráda za občasnou fotečku a info z nového domova :-)