O nás

Křečci jsou krásnou součástí mého každodenního života, proto bych chtěla kousek této mé radosti předat dál. :-)

Chovám křečky syrské v dlouhosrsté i krátkosrsté variantě, zabývám se také adopcemi křečků v nouzi a nabízím občasné převozy menších zvířat.

Budu usilovat o odchov silných, zdravých, povahově vyrovnaných a typových mláďat, která budou dělat radost jak v rodinách, tak v dalším chovu. Všechna naše mláďata dostanou průkaz původu.

Vždy se snažím poskytovat všem křečkům perfektní péči, nabízím majitelům našich mláďat i majitelům našich adoptovaných křečků doživotní chovatelský servis, poradenství a pomocnou ruku.

V případě jakéhokoliv problému se na mě obraťte, zajisté pomohu i v případě, že se o křečka nebudete moci nadále starat. V takové situaci si jej buď vezmu nazpátek, nebo mu najdu nový domov.

Kromě adopcí a záchran křečků někdy nabízím také tzv. dočasnou péči - a to tehdy,  když se majitel ke křečkům nechová vhodně, mělo by s nimi být nevhodně naloženo, popř. se majitel nemůže z vážných (většinou zdravotních) důvodů dále o křečka starat, popř. když u mě křeček čeká na převoz do nového domova.

Pokud máte zájem o mládě z naší chs, popř. o adopci křečka, kontaktujte nás.