Silver Freedom: křeček syrský: chov mláďat a druhá šance nechtěným křečkům

Podmínky adopce

Podmínky adopce křečka

 • křeček od nás půjde do nového domova zcela zdráv a zvyklý (alespoň částečně) na lidský kontakt
 • podmínky adopce:
 1. minimální velikost ubikace je nejméně 50cm x 30cm x 30cm pro jednoho křečka, ale doporučuji alespoň okolo 80 cm, jelikož křeček je aktivní tvor (převážně v noci) a ve volné přírodě naběhá denně několik km, proto doporučuji mít v ubikaci pro křečka odpovídající kolotoč (=> pravidlo- kolotoč raději větší než menší,doporučuji kolečko Trixie 28 cm), pokud již máte jiný dostatečně velký kolotoč, ale nemá pevnou nášlapnou plochu, vypleťte jej kusem kartonu.
 2. mějte prosím na paměti že se křeček syrský NESNESE S DRUHÝM KŘEČKEM, proto je nutné chovat každého zvlášť, jinak by to mohlo dopadnout tragicky! 1 křeček = 1 klec!
 3. rezervaci křečka k adopci udělám pouze zájemci staršímu 15 let, pokud Vám 15 let ještě nebylo, poproste rodiče nechť mě kontaktují a určitě se domluvíme :-)
 4. křeček není hračka pro děti, je to inteligentní malé zvířátko, které má své potřeby a nároky na spokojený život ! kor u adoptovaných zvířat je potřeba být rozumný a trpělivý!
 5. budu ráda za občasnou fotečku a info z nového domova :-)
 6. křečci k adopci nejsou určeni k další reprodukci, pokud není výslovně určeno jinak
 7. veterinární úkony a veškeré náklady na péči platím ze svých prostředků, za křečka budu chtít pouze symbolický adopční poplatek (většinou okolo 50 Kč), popř. bude nabízen zdarma 
 8. nebojte se na mě obrátit s jakýmkoli dotazem 
 9. je důležité křečkovi zajistit pěkné podmínky pro život- byl odebrán z nevhodných podmínek proto, aby se měl dobře, ne aby v podobných podmínkách skončil znovu
 10. je možnost k Vám křečka dopravit- více v sekci Doprava