Silver Freedom: křeček syrský: chov mláďat a druhá šance nechtěným křečkům

Úvod

Vítám vás na stránkách věnovaným chovu syrských křečků, krátkosrstých i dlouhosrstých. 

Mým chovatelským cílem je zajištění kvalitních životních podmínek křečkům, poskytnutí domova křečkům v nouzi (případně jejich záchrana z nevyhovujících podmínek a následná adopce) a časem odchov pěkných, typových, zdravých a klidných mláďat, kteří budou skvělými mazlíčky pro dospělé i děti, případně na výstavy.

Každé mládě od nás dostane VP (Výpis předků, kde je možné dohledat předky mláďat).

Ráda bych také na svých stránkách předávala pravdivé fakta a informace s doporučením těm, kteří zvažují koupi zvířete ze zverimexu či bez známého původu, aby tak neudělali a pořídili si křečka se známým původem.

Nepodporuji totiž a zásadně odmítám množitele, kteří chovají křečky v nevyhovujících podmínkách, kryjí zvířata bez známého původu, příliš mladé či nemocné, kryjí je stále opakovaně a nedodržují etický kodex. Každý, kdo chce chovat křečky by tento kodex měl znát a dodržovat!! Je třeba si uvědomit, že křeček je živý tvor jako každý jiný a má svá práva na život.

Pokud zrovna nemáme mláďata, neváhejte mi napsat, velice ráda Vám doporučím chovatelskou stanici, či dobrého chovatele přesně podle Vašich představ :-)

(více v sekci O Nás)